BONUS AL KAYIT

BİZBET GİRİŞ VE KAYIT KONUSUNDA MERAK EDİLENLER

BİZBET GİRİŞ VE KAYIT KONUSUNDA MERAK EDİLENLER

Siteye giriş yapabilmek adına kullanıcıların kesinlikle bir hesaba sahip olmaları gerekir. BİZBET girş için bir üyelik oluşturmanız adına aşağıdaki şekillerde hesap açabilirsiniz:

  • Tek tıkla hesap açma.

Bu, en hızlı hesap açma yöntemidir. Bu yöntem ile hesabınız tek tık ile açılabilir. Bu yöntem için web sitesindeki kayıt butonuna tıklayıp tek tık ile kayıt seçeneğini seçebilirsiniz. Bu yöntem sizden sadece bulunduğunuz ülkeyi ve para birimini seçmenizi talep edecektir. Sonrasında kaydı tamamlayın butonuna tıkladığınızda hesabınız anında açılacaktır.

  • E-mail yolu ile hesap açma.

 Bu yol şüphesiz en geleneksel yoldur. BİZBET Türkiye giriş için bu yolu da tercih edebilirsiniz. E-mail yolu ile kayıt olmayı seçtiğinizde sizden birtakım bilgileriniz (isim, şehir, yaş, telefon numarası ve e-mail adresi) istenir. Bunları doldurmanız akabinde ise size gelen onay mailini onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında hesabınız açılacaktır. 

  • Telefon numarası ile hesap açma.

Telefon ile kayıt olma da çok tercih edilen bir yöntemdir. Kayıt kısmında telefon seçeneğini seçin. Numaranızı ve para biriminizi girin. Sonrasında numaranıza gelen SMS kodunu ilgili yere yazın. İşte bu kadar. Hesabınız hazır.

  • Sosyal medya hesapları üzerinden hesap açma.

BİZBET güncel giriş ve kayıt işlemleri için bir diğer seçenek sosyal medya hesaplarıdır. Üyelik için bir Telegram veya Google hesabı kullanmanız gerekmektedir. Bunlardan birini seçerek ilerleyin. Böylece her şey otomatik olarak gerçekleşecektir. 

Ayrıca hesap açma işlemlerinizi sadece tarayıcı veya bilgisayar üzerinden değil mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. BİZBET giris işlemleri direkt olarak link üzerinden değil de VPN kullanarak gerçekleştirilebilir. Lakin mobil uygulama üzerinden buna gerek yoktur. Yani mobil uygulama ile herhangi bir vpn kullanmadan direkt olarak giriş sağlayabilirsiniz. 

BİZBET giriş linki resmi internet sitesinden edinilebilir. Siteye gitiş ile sitenin tadını çıkarın.

BİZBET GİRİŞ LİNKİ NERELERDEN EDİNİLEBİLİR?

BİZBET giriş linkini edinebileceğiniz birden fazla yer bulunmaktadır. BİZBET yeni giriş adresi öncelikle bu resmi internet sitesinden edinilebilir. Adresi bulun ve üzerine tıklayın. Bu yeterli olur. Ayrıca resmi site de diğer merak ettiklerinizi de bulabilirsiniz.  Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de yeni linki bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra siteye girişiniz ve hesabınızın onaylanması konularında da şunları bilmelisiniz.

Öncelikle siteye ilk girişiniz otomatik olarak gerçekleşir. Kayıt sonrasında hemen BİZBET girişi yapmış olursunuz. Fakat ikinci bir girişinizde, kayıt olduğunuz yöntemden bağımsız olarak sizden bir e-mail adresi ve şifre istenecektir. Bu şartları yerine getirmeden giriş sağlayamazsınız. Şifreniz kayıt oluşunuzun hemen ardından sizlere tahsis edilir. Eğer şifrenizi hatırlamıyor iseniz şifremi unuttum butonuna tıklayarak yeni şifre edinebilirsiniz. 

Güncel giriş BİZBET ile siteye giriş yaptıktan sonra hesabınızı onaylatmanız gerekmektedir. Bunun için kimlik bilgilerinizi ve telefon numaranızı onaylamanız gerekmektedir. Elbette bu hemen gerekli değildir. Lakin para çekebilmek için bu onay işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde site, hesabın size ait olup olmadığını kestiremediği için güvenlik önlemleri nedeniyle ödeme yapmayacaktır. 

BİZBET giriş güncel giriş ve kayıt sonrasında onaylama işlemlerini gerçekleştirdiyseniz eğer sonrasında bahislerinizi oynayabilirsiniz. Telefonunuzu daha önceden onaylattı iseniz sonrasında bu onayı tekrar yapmanıza da gerek kalmayacaktır. 

BİZBET giriş adresi değiştiği takdirde tek yapmanız gereken yeni adresi bulmak olacaktır. Bunu da bu sayfa aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesapları ve resmi sitesi üzerinden de yeni adresi bulabilirsiniz.